Opublikowano

Zapraszamy na spotkanie stacjonarne Sieci Doradców Zawodowych Południowej Wielkopolski

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza dyrektorów szkół, doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów, pracodawców na spotkanie stacjonarne Sieci Doradców Zawodowych Południowej Wielkopolski, które odbędzie się w dniu 14 czerwca 2023r. w godz. 12:00-15:00 w siedzibie Centrum w Kaliszu przy ul. Nowy Świat 13.

Kolejny rok szkolny dobiega końca. Jest to czas podsumowań. Doradcy zawodowi naszej jednostki podzielą się z Państwem metodami i ćwiczeniami z zakresu doradztwa zawodowego sprawdzonymi w pracy z uczniami w różnych typach szkół. Mamy nadzieję, że taka forma spotkania posłuży nam wszystkim w tworzeniu nowych inspiracji i pomysłów do dalszej pracy z młodzieżą.

Ponadto gośćmi naszego spotkania będą przedstawiciele Centrum Integracji Cudzoziemców w Kaliszu, którzy omówią min. różnice systemów edukacji w Ukrainie.

Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy. Nie zabraknie również czasu na rozmowy przy kawie, które pozwolą na omówienie problemów w pracy doradcy zawodowego oraz wymianę doświadczeń.

Zainteresowane tematyką osoby zachęcamy do zarejestrowania udziału w spotkaniu poprzez formularz.
LINK REJESTRACYJNY >>> http://bitly.pl/WrCmK

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie danych osobowych w formularzu rejestracyjnym w celu przygotowania zaświadczeń.
Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY!

Osoba do kontaktu:
Pani Adriana Poznańska
tel. 515 938 125
e-mail: a.poznanska@cwrkdiz.kalisz.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!