Opublikowano

Zapraszamy na Noc Zawodowców 2023 edycja 6.0 „Hub Kompetencji”

Przed nami szósta edycja Nocy Zawodowców – Hub Kompetencji, która odbędzie się na terenie całej Wielkopolski.

Przygotowaliśmy dla uczniów kl. 7 i 8 szkół podstawowych z terenu powiatów: m. Kalisz, kaliskiego, pleszewskiego, jarocińskiego, ostrzeszowskiego Grę Zespołową „Zawodowy Express”, która odbywać będzie się etapami w terminie 2 – 6 października.

W ramach Gry uczniowie zapoznają się ze specyfiką pracy w zawodach w siedzibach lokalnych Pracodawców oraz wykonają zadania przygotowane na stoiskach wystawców w trakcie finału Nocy Zawodowców 2023 na Szkolnej Hali Sportowej Olimpia w Kaliszu. Drużyny będą zdobywać punkty na każdym z etapów Gry. Suma punktów z poszczególnych części Gry pozwoli wyłonić Nam 3 zwycięskie Drużyny w każdym z powiatów.

W wydarzeniu mogą wziąć udział Drużyny w składzie: 4 uczniów plus Opiekun. Drużyny do zabawy mogą zgłaszać nauczyciele, pedagodzy, doradcy zawodowi, czy rodzice/opiekunowie do dnia 25 września 2023 roku.

ZGŁOŚ UDZIAŁ DRUŻYNY JUŻ DZIŚ >>> https://tiny.pl/cdf2c

REGULAMIN WYDARZENIA

Finał tegorocznej Nocy Zawodowców odbędzie się w piątek – 6 października w Szkolnej Hali Sportowej Olimpia w Kaliszu przy ul. Rzemieślniczej 6.

Spotkamy się wtedy z Uczestnikami Gry na specjalnie przygotowanym wydarzeniu, na którym poznamy zwycięskie Drużyny Nocy Zawodowców. Ponadto planujemy na ten dzień wiele aktywności i atrakcji m.in. pokazy zawodowców, zwiedzanie stoisk wystawców oraz występy artystyczne.

Celami inicjatywy są: popularyzacja kształcenia dualnego i zawodowego, pogłębianie wiedzy na temat różnych zawodów, a także rozwijanie kreatywności i umiejętności logicznego myślenia.

NOC ZAWODOWCÓW – edycja 6.0 została objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego – Marka Woźniaka.

W razie pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z panem Damianem Michalakiem, tel. +48 572 934 718, e-mail: d.michalak@cwrkdiz.kalisz.pl

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Czekamy na Drużyny, które zmierzą się z wyzwaniami Nocy Zawodowców 2023!