Opublikowano

Szkolenie online – Jak efektywnie prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży metodą eksperymentu?  

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu oraz Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zapraszają nauczycieli na bezpłatne szkolenie z zakresu nauczania przez eksperymentowanie pt.: Jak efektywnie prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży metodą eksperymentu?  

Podczas szkolenia przewidziane są trzy moduły szkoleniowe:

1/  Eksperymentowanie i prowadzenie szkolnych Klubów Młodego Odkrywcy okiem chemika

2/ Metody eksperymentu w edukacji wczesnoszkolnej. Czy można prowadzić  Klub Młodego Odkrywcy w klasach młodszych szkoły podstawowej?

3/ Nauczanie i eksperymentowanie w szkole ponadpodstawowej – technikum.

Podczas szkolenia prelegenci podzielą się też swoimi  dobrymi praktykami z zakresu prowadzenia zajęć metodą eksperymentu.

Szkolenie będą prowadzić certyfikowani  trenerzy  Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, a jednocześnie czynni zawodowo  nauczyciele  prowadzący na co dzień zajęcia bazujące na eksperymentowaniu,  na różnych etapach edukacyjnych: Anna Władkowska, Izabela Kaczmarek oraz Dariusz Bojek.

Kiedy odbędzie się szkolenie? -> 8 maja 2023 ( poniedziałek)  godzina 16:30 – 19:30

Gdzie? -> ONLINE

Koszt? -> udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na szkolenie  – LINK REJESTRACYJNY

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział. Zaświadczenia zostaną przesłane mailem na adres podany podczas rejestracji.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Działania Klubów Młodego Odkrywcy sposobem na rozwijanie wiedzy i umiejętności uczniów i nauczycieli”.

Środki finansowe przeznaczone na realizację projektu zostały przekazane przez CNK w ramach dotacji  Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW) Zapraszamy do udziału w szkoleniu