Opublikowano

Warsztaty – Praca z dziećmi i młodzieżą szkół podstawowych metodą STEAM. Czy warto stosować metodę STEAM podczas zajęć Klubów Młodych Odkrywców?”

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu  oraz Centrum Nauki Kopernik  zapraszają  na bezpłatne warsztaty z zakresu stosowania na zajęciach metody STEAM pn. Praca z dziećmi i młodzieżą szkół podstawowych metodą STEAM. Czy warto stosować metodę STEAM podczas zajęć Klubów Młodych Odkrywców?   

Warsztaty skierowane są do nauczycieli i edukatorów pracujących z dziećmi i młodzieżą w szkołach oraz w ramach Klubów Młodego Odkrywcy (KMO). Zajęcia mają na celu wspieranie i rozwijanie umiejętności nauczycieli, kładą nacisk na aktywne wykorzystanie metody STEAM, samodzielne projektowanie lekcji oraz budowanie współpracy między nauczycielami i uczniami.

Podczas szkolenia prowadzone będą eksperymenty i doświadczenia, które można będzie później zaprezentować w pracy dydaktycznej.   

Przez różne zagadnienia z zakresu pracy metodą STEAM przeprowadzą uczestników: Anna Władkowska, Izabela Kaczmarek oraz Katarzyna Frach. Prelegentki to czynne zawodowo nauczycielki, osoby z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć edukacyjnych innowacyjnymi metodami.

Termin warsztatów: 19 maja 2023; godz. 9:00 – 13:30

Miejsce warsztatów: CWRKDIZ w Kaliszu, ul. Nowy Świat 13

Forma: Warsztaty stacjonarne

Link do zapisów na szkolenie:  https://tiny.pl/wz461

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają zaświadczenia potwierdzające  uczestnictwo w warsztatach. Zaświadczenia zostaną przesłane mailem na adres podany podczas rejestracji.

Pytania dotyczące warsztatu prosimy kierować do Jolanty Molendy,  tel.: 515 938 912; e-mail: j.molenda@cwrkdiz.kalisz.pl.

Serdecznie zapraszamy!