Opublikowano

Ogólnopolska konferencja „”Różnorodność rynku pracy – trendy i wyzwania dla edukatorów i doradców zawodowych”

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza serdecznie do udziału w 3. edycji ogólnopolskiej konferencji dla edukatorów i doradców zawodowych.Podczas spotkania poruszymy problematykę szans i zagrożeń jakie stawia współczesny rynek pracy przed młodymi ludźmi. W szybko zmieniającym się świecie, gdzie technologia i innowacje napędzają zmiany praktycznie w każdej branży, na rynek pracy patrzy się dziś przez pryzmat adaptacji do zmian i szybkiego uczenia się.

Jak zatem unowocześnić i rozwijać system doradztwa zawodowego, by wesprzeć tych, którzy będą zaczynać swoją zawodową przygodę?

Jak dostosować ofertę edukacyjną wobec tak dużej dynamiki zmian rynku pracy by nadążyć za potrzebami i wymaganiami pracodawców?

Niewątpliwie szans można upatrywać w kulturze uczenia się oraz różnorodności. Nasi prelegenci przedstawią najnowsze trendy w doradztwie zawodowym i edukacji , podzielą się swoimi doświadczeniami i wnioskami, a podczas panelu dyskusyjnego wspólnie zastanowimy się nad kierunkiem nadchodzących zmian.

MIEJSCE KONFERENCJI >>> Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w Kaliszu ul. Częstochowska 25
Zapraszamy do zapisów >>>  https://tiny.pl/cjbcs

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Na zgłoszenia czekamy do 13 listopada 2023 r.
 
Partnerami konferencji są:
– Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu 
– Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu 
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w Kaliszu
Latarnik Kaliski
Zapraszamy serdecznie do udziału!