Opublikowano

Zapraszamy na IV spotkanie Sieci Doradców Zawodowych Południowej Wielkopolski

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza dyrektorów szkół, doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów na IV spotkanie on-line Sieci Doradców Zawodowych Południowej Wielkopolski, które odbędzie się w dniu 15 listopada 2021r. o godz.17.00.

Na spotkaniu podsumujemy bieżący rok działań Centrum oraz określimy plany na przyszły rok kalendarzowy. W związku z tym zwracamy się z prośbą do Państwa o wypełnienie ankiety potrzeb doradców zawodowych w zakresie szkoleń w ramach Sieci oraz lekcji online dla uczniów.

LINK DO ANKIETY: https://forms.gle/juZ39U86j5rk88at6

W ramach doskonalenia w Sieci zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu on-line pn. Narzędzia coachingowe w pracy doradcy zawodowego”. Warsztat przeprowadzi Pani Anna Płoska.

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają najskuteczniejsze narzędzia coachingowe, zapoznają się z technikami konstruowania i zadawania pytań w procesie doradczym. Poznają korzyści wynikające z pracy z użyciem narzędzi coachingowych oraz sytuacje, kiedy warto je zastosować, a kiedy nie sprawdzą się. Ponadto uczestnikom zostaną wyjaśnione różnice między coachingiem, mentoringiem oraz doradztwem. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak przygotować się do pracy z użyciem narzędzi coachingowych oraz czy trzeba i jak nabyć umiejętności coacha. 

Prosimy o dokonanie rejestracji na udział w spotkaniu Sieci i szkoleniu poprzez formularz rejestracyjny oraz podanie niezbędnych danych. Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem rejestracji oraz linkiem do spotkania online.
Na podstawie przekazanych informacji zostanie dla Państwa przygotowane zaświadczenie o udziale w spotkaniu Sieci oraz szkoleniu.

LINK REJESTRACYJNY: https://forms.gle/fwtXsWDVgyvLZx5KA

Program spotkania

Godz.TematProwadzący/-a
17.00 -17.15Podsumowanie rocznej działalności Centrum i określenie kierunków działań
na bieżący rok kalendarzowy.
Magdalena Sekura-Nowicka – Dyrektor CWRKDiZ w Kaliszu
17.15 -17.30Ogólnopolski Tydzień Kariery w subregionie kaliskimAnkieta potrzeb doradców zawodowychAdriana Poznańska – Główny Specjalista ds. doradztwa zawodowego, Koordynator Sieci
w CWRKDiZ w Kaliszu
17.30 -19.00Warsztat onlineTEMAT: „Narzędzia coachingowe w pracy doradcy zawodowego”

Metodyka szkolenia:
·         Metafora,
·         Przegląd narzędzi,
·         Dyskusja,
·         Ćwiczenia,
·         Warsztat.
Anna Płoska – trener, doradca zawodowy

Osoba do kontaktu: Adriana Poznańska, tel. 515 938 125,
e-mail: a.poznanska@cwrkdiz.kalisz.pl