Opublikowano

Wielkopolsko-mazowieckie partnerstwo na rzecz uczenia się przez całe życie (Lifelong Learning) podpisane

Miło Nam ogłosić, że zostało podpisane wielkopolsko-mazowieckie partnerstwo na rzecz uczenia się przez całe życie (Lifelong Learning) poprzez wdrożenie rozwiązań Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie regionalnym i lokalnym. Partnerstwo stanowi przypieczętowanie wspólnie prowadzonych już od ponad 2 lat działań na rzecz upowszechniania ZSK w Wielkopolsce oraz wspierania rozwoju doradztwa zawodowego.

Celem partnerstwa jest upowszechnianie i wdrażanie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, propagowanie idei uczenia się przez całe życie oraz działania wspierające rozwój doradztwa zawodowego.

Porozumienie zawarte zostało przez Instytut Badań Edukacyjnych z 7 partnerami, w tym: Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj więcej >>> https://kwalifikacje.edu.pl/wielkopolsko-mazowieckie-partnerstwo-stalo-sie-faktem/?fbclid=IwAR3f6UNcAqy5pl-C0cwBy1advk0cCSFcfw4xr9Z8fM3ZdnPSnkxWZYsGvT8