Opublikowano

Targi Edukacyjne 2021 w formie online – UWAGA EDUKACJA!

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza na tegoroczną edycję Targów Edukacyjnych w Poznaniu, które w tym roku odbędą się 7-8 maja w formule on-line pod hasłem UWAGA EDUKACJA! i są dedykowane całej Wielkopolsce. Wydarzenie to skierowane jest nie tylko do uczniów. Zachęcamy do wzięcia udziału także rodziców, nauczycieli, doradców zawodowych oraz pracowników oświaty, ponieważ program wydarzenia obejmuje treści dedykowane każdej z tych grup.

Podczas Targów będę odbywały się na żywo wywiady i prelekcje ze znanymi gośćmi, m. in. z Ewą Ewart, która wygłosi wykład pt. Edukacja w przestrzeni medialnej oraz Marią ,,Mary” Jeleniewską – polską królową TIK TOKA, która ma 12,7 mln obserwujących. Tematem jej prelekcji będzie ,,Internet – wielki mały pełen pasji świat Marii Jeleniewskiej”.

Na Targach Edukacyjnych będzie można zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych, szkół wyższych, Wielkopolskich Samorządowych Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Publicznych Bibliotek Pedagogicznych, Centrów Doskonalenia Nauczycieli, Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli, Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego oraz Biurem współpracy z zagranicą.

W ramach organizowanego wydarzenia Centra Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego z Wielkopolski dla uczniów, rodziców, doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów, wychowawców przygotowały m. in. konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym, warsztaty i webinary oraz strefę informacyjną.

Przez dwa dni Targów Edukacyjnych doradcy zawodowi m. in. z naszej jednostki będą do dyspozycji uczniów, przede wszystkim klas 7 i 8 szkół podstawowych, którzy właśnie teraz stoją przed trudnym wyborem dalszej ścieżki edukacji.

Na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym z subregionu kaliskiego zapraszamy w piątek 7 maja w godzinach 14-17 (link do zapisu: http://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=37) oraz w sobotę 8 maja w godzinach 10-14 (link do zapisu: http://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=46).

Z indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym można skorzystać również w dniu wydarzenia wchodząc bezpośrednio przez link: https://cwrkdizkalisz1.clickmeeting.com/konsultacja-indywidualna-z-doradca-zawodowym-subregion-kaliski?_ga=2.263102920.596864663.1618317998-1069110236.1604942779

Wśród webinarów proponowanych w ramach Targów zachęcamy do skorzystania z oferty kaliskiego Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego oraz  pozostałych jednostek organizacyjnych samorządu województwa wielkopolskiego.

Ze swojej strony przygotowaliśmy dla Państwa m.in. takie propozycje jak:

  • Myślenie projektanckie w doradztwie zawodowym – warsztat poświęcony tematyce design thinking jako metodzie wspomagającej projektowanie ścieżki edukacyjno-zawodowej (link do zapisu: http://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=43)
  • Zawodowy MatriX – międzypokoleniowa bitwa na kompetencje. Warsztat poświęcony różnicom międzypokoleniowym, jako wartości w budowaniu w przyszłości relacji zawodowych (link do zapisu: http://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=44)

Warto wiedzieć, że zapisy na wszelkie aktywności już trwają! Zachęcamy do wyboru interesującego wydarzenia i zapisu już dziś. Szczegóły znajdują się pod linkiem: http://uwagaedukacja.pl/zapisy

Wszystkie informacje dotyczące tegorocznych Targów Edukacyjnych, program, wydarzenia towarzyszące, niezbędne linki do spotkań on-line, informatory szkolnictwa ponadpodstawowego w Wielkopolsce według subregionów, znajdują się na stronie Targów Edukacyjnych: www.uwagaedukacja.pl

Serdecznie zapraszamy na Targi Edukacyjne 2021 i skorzystanie z szerokiej oferty programowej tegorocznego wydarzenia.

Do zobaczenia on-line!