Opublikowano

Realizacja cyklu filmów Zawodowy Zoom w toku!

W okresie wakacyjnym w naszym Centrum trwa praca nad kolejnymi filmami z cyklu Zawodowy Zoom. Realizowane przez Nas filmy w ramach tego cyklu prezentują w lekkiej i przystępnej formie realia pracy w konkretnych zawodach. Materiały zawierają liczne rozmowy zarówno z mistrzami, jak i ich uczniami.

Śledząc ten cykl możemy w łatwy sposób uzyskać odpowiedzi na najistotniejsze pytania dotyczące zawodowej pracy “od kuchni”. Z filmów dowiadujemy się jak przebiega typowy dzień pracy w zakładzie pracy. Zyskujemy wiedzę o poziomie zarobków jakich można się spodziewać wykonując dany zawód na początku drogi zawodowej, a także po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia i umiejętności. 

Pierwszy film do nowej serii z cyklu Zawodowy Zoom realizowaliśmy w Zdunach, gdzie Pan Jarosław Ciąder opowiedział Nam o zawodzie formiarz, który wykonywał przez ponad 40 lat. Kolejny materiał zrealizowaliśmy w Wieruszowie przy pomocy Cechu Rzemiosł Różnych w Wieruszowie. To właśnie w Wieruszowie w restauracji U Starej Kozy filmowaliśmy zadania wykonywane przez kucharzy i kelnerów.

Przed Nami realizacja kolejnych filmów. Już niedługo przedstawimy Wam efekty naszej pracy.