Opublikowano

Jesteśmy „RAZEM” – IX FORUM KMO

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych na IX FORUM KMO, które w tym roku odbywa się pod hasłem Jesteśmy „RAZEM”

Tegoroczne Forum jest wyjątkowe, gdyż będziemy obchodzić 18. urodziny programu. Po raz pierwszy też, Forum odbywa się całkowicie online, za pośrednictwem platformy Zoom, co uniemożliwia osobiste spotkania, ale jednocześnie pozwala zaprosić naprawdę liczne grono uczestników i uczestniczek.W spotkaniach online mogą uczestniczyć naprawdę wszyscy Opiekunowie KMO, klubowicze i klubowiczki, partnerzy instytucjonalni. Po raz pierwszy skład Forum będzie tak międzynarodowy, pojawią się reprezentanci i reprezentantki KMO z Polski, Gruzji, Ukrainy, Armenii i Etiopii, konferencja będzie tłumaczona na 4 języki.

Będziemy wszyscy razem, bo właśnie RAZEM jest hasłem tegorocznego Forum KMO.Jesteśmy RAZEM (choć on-line i w różnych krajach).
Uczymy się i rozwijamy się RAZEM.
Świętować będziemy RAZEM 18 lat programu KMO.

W tym roku wszystkie wykłady, webinaria i panele są otwarte dla szerokiej publiczności za wyjątkiem warsztatów, na które zapraszamy wyłącznie Opiekunów KMO po uprzedniej rejestracji. Pełny program konferencji dostępny jest pod linkiem >>> https://www.kopernik.org.pl/wydarzenia/ix-forum-kmo