Opublikowano

DORADZTWO ZAWODOWE online? – to możliwe!

Zapraszamy serdecznie do korzystania z oferty bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi, które odbywają się obecnie w pokoju wirtualnym.

Udostępniamy naszym Klientom możliwość skorzystania z rozmowy doradczej w tym trudnym dla nas czasie bez konieczności spotkania osobistego. Obecna sytuacja stawia przed wieloma osobami konieczność podjęcia decyzji w kierunku zmiany pracy, czy kwalifikacji.

Zatem zapraszamy nie tylko uczniów szkół podstawowych stojących przed wyborem dalszej drogi edukacyjno-zawodowej, ale również wszystkie te osoby, które po prostu chcą porozmawiać, doradzić się w kwestii swojej drogi zawodowej.

Spotkanie z doradcą odbywa sie dokładnie na tych samych zasadach jak dotychczas – Klient ma możliwość skorzystania z narzędzi, które wspomagają proces doradczy w formie testów oraz ma dostep do rozmowy z doradcą zawodowym w wybranej formie: konsultacja, doradztwo, job-coaching.

Taka konsultacja może odbyć się w pokoju wirtualnym na platformie ClickMeeting lub poprzez Messenger.

Nasi doradcy są dla Państwa dostępni cztery dni w tygodniu.

Umawianie wizyt wirtualnych również należy wcześniej zgłaszać pod nr tel. 62 742 44 58 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.

Po umówieniu terminu spotkania, otrzymacie Państwo na wskazany e-mail link do pokoju wirtualnego.

DYŻURY NASZYCH DORADCÓW:

poniedziałek / 11.00 – 19.00

wtorek / 15.00 – 19.00

środa / 7.30 – 15.30

czwartek / 7.30 – 15.30

piątek / nieczynne