Opublikowano

Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla nauczycieli przedmiotów zawodowych na platformie eTwinning Live

Szanowni Państwo,

Krajowe Biuro eTwinning serdecznie zaprasza nauczycieli przedmiotów zawodowych do udziału w bezpłatnym webinarium realizowanym na unijnej platformie eTwinning Live – służącej do współpracy online pomiędzy szkołami w całej Europie.

Jest to drugie wydarzenie online z planowanej w tym semestrze przez Krajowe Biuro eTwinning serii czterech webinariów KSZTAŁCENIE ZAWODOWE Z ETWINNING.  W trakcie webinarium poruszymy poniższą tematykę: zaprezentujemy dobre praktyki i własne przykłady współpracy ze szkołami partnerskimi z uczniami w różnym wieku z wykorzystaniem zajęć zawodowych w klasach Technikum w szkole średniej. Przedstawimy sposoby na połączenie projektu eTwinning z projektem Erasmus+.

PROWADZĄCA: Agnieszka Gołyźniak – nauczycielka przedmiotów zawodowych ekonomicznych i marketingowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bobowej, współpracująca z branżą gastronomiczną, hotelarską i marketingową. Koordynatorka projektów Erasmus+. Laureatka konkursu „Nasz projekt eTwinning 2017”.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (100).

Aby dołączyć do wydarzenia należy:

  • zalogować się na swoje ​konto na eTwinning Live – https://live.etwinning.net/ (jeśli nie posiadasz konta nauczyciela to załóż je tutaj bezpłatnie: https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm)
  • po zalogowaniu się, przejść na stronę wydarzenia klikając w link – KSZTAŁCENIE ZAWODOWE – Synergia eTwinning – Erasmus+ na zajęciach zawodowych
  • na stronie wydarzenia należy kliknąć w przycisk DOŁĄCZ DO WYDARZENIA znajdujący się po lewej stronie, wtedy zostaną Państwo dodani do listy uczestników (w przypadku braku przycisku należy skonfigurować ustawienia swojego konta wg poniższych wskazówek- patrz DODATKOWA KONFIGURACJA)
  • w dniu wydarzenia, na 15 min przed wydarzeniem, na tej samej stronie,  pojawi się przycisk WEJDŹ DO POKOJU, który umożliwi Państwu wejście do pokoju webinaryjnego i wzięcie udziału w wydarzeniu

DODATKOWA KONFIGURACJA: Jeśli przycisk nie jest widoczny proszę sprawdzić czy w ustawieniach swojego konta zaznaczyli Państwo język polski ( należy kliknąć w miniaturkę ze zdjęciem i wybrać EDYTUJ MOJE KONTO, a następnie MOJE ZAINTERESOWANIA i na liście JĘZYKI zaznaczyć POLSKI a następnie kliknąć ZAPISZ u dołu strony).

Jeśli to nadal nie poskutkuje sugerujemy, aby wylogować się i zalogować ponownie na platformę, wyczyścić ciasteczka w przeglądarce lub zmienić przeglądarkę.

Wystawiamy certyfikaty uczestnictwa.

Do zobaczenia na eTwinning Live!