Opublikowano

Targi Edukacyjne 2020 za nami

W dniach 6-8 marca odbyły się Targi Edukacyjne w Poznaniu, w których czynny udział brało również Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. Wraz z pozostałymi Centrami z województwa wielkopolskiego przygotowaliśmy dla odwiedzających nasze stoisko mnóstwo atrakcji.

Przez cały czas trwania Targów dyżur pełniły osoby na stoisku informacyjno-promocyjnym, na którym udzielano informacji i zachęcano odwiedzających stoisko do wzięcia udziału w konsultacjach, grach
i zabawach proponowanych przez wszystkie Centra.

Dużym zainteresowaniem wśród uczniów i ich rodziców cieszyły się konsultacje z doradcami zawodowymi, które odbywały się przez wszystkie dni trwania Targów.

Poza tym na stoisku CWRKDiZ można było pograć w zawodową grę planszową, zobaczyć pokazy mi.in. pierwszej pomocy, kulinarne, kelnerskie, florystyczne, kosmetyczne itp., przyjrzeć się eksperymentom i doświadczeniom przygotowanym przez Klub Młodego Odkrywcy Centrum Nauki Kopernik, wziąć udział w Grze Targowej, zrobić sobie selfie ze Stefanem Zawodowcem, pokolorować mega kolorowanki z przedstawicielami zawodów czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnych ramkach.

Naprawdę dużo się działo!

Kolejne Targi już za rok!