Opublikowano

KONKURS „Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce”

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza Opiekunów Klubów Młodych Odkrywców (KMO) do udziału w konkursie. Jeśli chcecie Państwo zaprezentować działalność KMO i podzielić się osiągnięciami waszych Klubów to zapoznajcie się  z warunkami konkursu. Zachęcamy – Wasz klub może ubiegać się o tytuł „Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce”.   

Co trzeba zrobić żeby otrzymać ten zaszczytny tytuł?

Wystarczy przygotować 2-minutowy film o pracy i osiągnięciach waszych podopiecznych. Propozycja kierowana jest do klubów z terenu Wielkopolski (z wyjątkiem KMO  działających na terenie dawnego województwa leszczyńskiego).

Szczegółowe informacje w Regulaminie konkursu pod linkiem: Regulamin konkursu „Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce”

Zgłoszenia do konkursu wraz z filmem przedstawiającym Klub Młodych Odkrywców (maksymalnie 2 minuty) przyjmujemy od 02.04.2021r. do 10.05.2021r.

Na prace konkursowe czekamy pod adresem: konkursy@cwrkdiz.kalisz.pl

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 24 maja 2021r.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela:

Jolanta Molenda, tel. 515 938 912; e-mail: j.molenda@cwrkdiz.kalisz.pl

Opiekunowie KMO i młodzi badacze – czekamy na wasze zgłoszenia! Do wygrania atrakcyjne nagrody i tytuł „Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce”.