Znajdź nas na

                                                                                                                        

W pochmurne listopadowe dni wracamy wspomnieniami do pięknej, słonecznej Portugalii, a to za sprawą uroczystego zakończenia projektu z Programu Erasmus+ pn. „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie”.

Pin It

                                                                                                                        

Dobiegły końca praktyki zagraniczne w Portugalii uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu. Uczniowie wzięli udział w uroczystości przygotowanej przez portugalskiego Partnera -EduPlus, na którym rozdano certyfikaty potwierdzające odbycie praktyk zagranicznych w ramach projektu pn. "Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie".

Pin It

                                                                                                                        

Młodzież szkolna z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu w ramach realizowanego projektu z Programu Erasmus+ "Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie" przebywa obecnie w mieście Braga w Portugalii, gdzie oprócz odbywania praktyk zawodowych u portugalskich pracodawców zwiedza i poznaje kraj.

Pin It

                                                                                                                        

Uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu w ramach realizowanego przez CWRKDiZ w Kaliszu projektu z Programu Erasmus+ pn. „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie” przebywa w mieście Braga w Portugalii na 4-tygodniowych praktykach. Uczniowie poznają kulisy swoich zawodów u portugalskich pracodawców w takich obszarach jak: Technik handlowiec, Technik ekonomista, Technik organizacji reklamy.

Pin It

                                                                                                                        

W dn. 4 września br. ostatnia grupa uczniów, tym razem z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu wyleciała na 4-tygodniowy staż zagraniczny do Bragi w Portugalii w ramach projektu z Programu Erasmus+ pn. „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie".

Pin It

                                                                                                                        

W dniu 17 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące 4-tygodniowy pobyt uczniów z Technikum im. Św. Józefa w Kaliszu oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu w Portugalii. Uczniowie wzięli udział w uroczystości przygotowanej przez portugalskiego Partnera -EduPlus, na którym rozdano certyfikaty potwierdzające odbycie praktyk zagranicznych w ramach projektu pn. "Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie".

Pin It

                                                                                                                        

Młodzież szkolna z Technikum im. Św. Józefa oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu w ramach realizowanego projektu z Programu Erasmus+ "Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie" przebywa obecnie w mieście Braga w Portugalii, gdzie oprócz odbywania praktyk zawodowych u portugalskich pracodawców zwiedza i poznaje kraj.

Pin It

                                                                                                                        

Młodzież z Technikum im. Św. Józefa w Kaliszu oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu w ramach realizowanego przez CWRKDiZ w Kaliszu projektu Erasmus+ pn. „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie” przebywa w mieście Braga w Portugalii na 4-tygodniowych praktykach. Uczniowie poznają kulisy swoich zawodów u portugalskich pracodawców. Uczniowie poznają tajniki zawodów w obszarach: Technik mechatronik, Technik informatyk, Technik technologii drewna, Technik fotografii i multimediów, Technik ekonomista, Technik organizacji reklamy.

Pin It

                                                                                                                        

W dniu 23 maja br. grupa uczniów z Technikum im. Św. Józefa w Kaliszu oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu wyruszyła na praktyki zagraniczne do Portugalii w ramach projektu Erasmus+ pn. „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie".

Pin It

                                                                                                                          

W dniu 14.05.2021r. odbyło się spotkanie on-line z uczestnikami oraz ich rodzicami, którzy już 23.05.2021 r. wylatują na 4-tygodniowy staż zagraniczny w ramach Programu Erasmus+. Przedstawiono na nim istotne informacje z zakresu BHP oraz z zakresu przygotowania psychologiczno-pedagogicznego.

Pin It