Znajdź nas na

Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) odbędzie się w terminie 17-23 października 2022 r. i jest inicjatywą Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej.
Celem OTK jest inspirowanie i promowanie działań doradców zawodowych na rzecz wspierania i planowania ścieżek kształcenia, wyboru zawodu, miejsca pracy i kariery na szczeblu ogólnopolskim, regionalnym i lokalnym. W tym czasie w wielu szkołach podejmowane są aktywności promujące OTK.

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu jako koordynator projektu XIV OTK 2022 na terenie subregionu kaliskiego, zaprasza dyrektorów szkół, doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów do aktywnego udziału w wydarzeniu w swoich szkołach oraz jego promocję.

Projekt XIV OTK 2022 to doskonała okazja do zaprezentowania swoich lokalnych działań i podejmowanych aktywności, w których uczniowie i nauczyciele wykazują się inicjatywą i kreatywnością. To element kreowania przyszłej kariery uczniów. Nie byłoby tych działań, gdyby nie zaangażowanie doradców zawodowych, koordynatorów doradztwa zawodowego w szkołach i nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Oprócz własnych zaplanowanych działań w Państwa szkołach, zachęcamy do skorzystania z propozycji naszego Centrum:

Konkurs z zakresu doradztwa zawodowego dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych,
Konkurs z zakresu doradztwa zawodowego dla uczniów szkół ponadpodstawowych,
Pakiet materiałów ćwiczeniowych do pracy warsztatowej z uczniami do wykorzystania podczas OTK 2022 w szkołach i nie tylko,
Zawodowy ZOOM – filmy o zawodach.

Czekamy na zgłoszenia szkół, które wraz z nami promują XIV OTK 2022, by był tygodniem aktywnych działań.

JAK DOŁĄCZYĆ DO WSPÓLNEJ AKCJI?
Doradca zawodowy zgłasza szkołę do udziału w XIV OTK 2022 z CWRKDiZ Kalisz poprzez formularz rejestracyjny. Prosimy o dokonanie rejestracji szkół poprzez podanie niezbędnych danych. Na podstawie przekazanych informacji zostanie dla Państwa przygotowane zaświadczenie o udziale w projekcie XIV OTK 2022 oraz udostępnimy dla Państwa wszelkie niezbędne narzędzia do realizacji zaproponowanych przez nas działań.
Doradca zawodowy (koordynator) przesyła do CWRKDiZ w Kaliszu do dnia 10 grudnia 2022r. raport aktywności OTK 2022 ze swojej szkoły.

FORMULARZ REJESTRACYJNY DLA SZKÓŁ

Koordynatorzy akcji po stronie Centrum:
Adriana Poznańska, tel. 515 938 125,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jolanta Łaźniak, tel. 515 938 715,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału w projekcie!

Pin It