Znajdź nas na

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół i Nauczyciele,

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu podejmuje różne inicjatywy z myślą o równoważeniu potrzeb rynku pracy i edukacji zawodowej. Pełnimy rolę koordynatora współpracy na linii edukacja - biznes. Głównymi celami, jakie chcemy osiągnąć poprzez swoje działania są: aktywizacja młodzieży w zakresie przedsiębiorczości, współpraca ze szkołami w realizacji zadań z zakresu doradztwa zawodowego, promocja kształcenia zawodowego oraz wsparcie młodzieży uczącej się w planowaniu własnego rozwoju zawodowego zgodnego z osobistym potencjałem i potrzebami rynku pracy.

Mamy świadomość, iż dynamiczne zmiany na globalnym rynku pracy wymagają od młodzieży kształcenia kluczowych kompetencji, które są pożądane przez pracodawców. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom zapraszamy do wspólnej realizacji ciekawych projektów i inicjatyw edukacyjnych, w których Państwa uczniowie będą zdobywać doświadczenia poprzez zabawę i wyzwania. Będą rozwijać swoją kreatywność, samodzielność i prezentować talenty.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą wspierającą Państwa działania. Oferta obejmuje również współpracę z doradcami zawodowymi w szkołach.

OFERTA WSPÓŁPRACY NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Szczegółowe i bieżące informacje znajdą Państwo również na stronie internetowej: www.cwrkdiz.kalisz.pl oraz profilu na Facebook-u.
Zapraszam do współpracy!

 

Pin It