Znajdź nas na

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami ankiet, które przeprowadziliśmy wśród przedsiębiorców.

Pin It

Działy HR stanęły przed trudnym zadaniem. Konsekwencje koronawirusa sprawiły, że liczba spływających do nich CV mocno poszła w górę. To nie zawsze oznacza łatwiejsze znalezienie kandydata o odpowiednich kwalifikacjach.

Więcej w artykule ---->>> https://www.pulshr.pl/rekrutacja/rekrutacja-w-dobie-pandemii-hr-ma-pelne-rece-roboty,74661.html

Pin It

Przyszłość niektórych zawodów nie jawi się kolorowo. Z badania przeprowadzonego niedawno przez firmę Forrester wynika, że w najbliższym roku w Stanach Zjednoczonych zostanie zautomatyzowanych 10% stanowisk. Z kolei badanie McKinseya szacuje, że w ciągu kolejnej dekady automatyzacja może objąć połowę posad w tym kraju.

Sprawdź co to oznacza ---->>> link do artykułu

Pin It

Codzienna niepewność i dynamiczna sytuacja na świecie sprawia, że niezwykle ważna stała się elastyczność, umiejętność szybkiego reagowania na zmiany i nabywanie nowych kompetencji, które pozwolą wyjść z kryzysu obronną ręką. Pandemia spowodowała przeniesienie wielu aktywności zawodowych i edukacyjnych do sieci. Prawdziwy rozkwit przeżywa e-learning.

Sprawdź darmowe oferty warsztatów, szkoleń i kursów online ---->>> link do artykułu

Pin It

CWRKDiZ w Kaliszu współnie z ProUp Solution - Ludzie. Rozwój Efekty stworzyły pakiet wsparcia w postaci webinarów dla pracodawców.

Cykl webinarów "Bądź PRO! Bądź UP! Podaj rękę zmianie" skierowany jest do przedsiębiorców, szczególnie do szefów mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, których celem jest nie tylko zmotywowanie do działania, ale także rozwój kompetencji związanych z zarządzaniem zmianą, budowaniem zaufania wśród pracowników, czy umiejętnym delegowaniem zadań i odpowiedzialności.

W ramach całego cyklu wchodzą cztery webiary. 

Udział w webinarach jest BEZPŁATNY.
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Pin It

Przedsiębiorco! Sprawdź z jakiego wsparcia możesz skorzystać w ramach przeciwdziałania skutkom epidemii COVID-19

  • Lokalnie (w swojej gminie, powiecie, mieście)

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - LOKALNE (KALISZ, POWIAT KROTOSZYŃSKI)

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - LOKALNE (OSTRÓW WIELKOPOLSKI)

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - LOKALNE (POWIAT OSTROWSKI)

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - LOKALNE (POWIAT PLESZEWSKI, KĘPNO, POWIAT KĘPIŃSKI)

  • Regionalnie (w ramach Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o., Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości)

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - REGIONALNE (SFPK Sp. z o.o., WFR Sp. z o.o., PFP)

  • Ogólnopolsko (w ramach Tarczy antykryzysowej)

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - OGÓLNOPOLSKIE (WUP, PUP, ZUS, PFR, BGK)

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - OGÓLNOPOLSKIE (PUP - TARCZA ANTYKRYZYSOWA)

 

Zachęcamy także do wypełnienia krótkiej ankiety, dzięki której będziemy w stanie opracować nową ofertę wsparcia dla Państwa >>> https://bit.ly/ankieta-dla-pracodawców-COVID19

 

Osoby do kontaktu z pracodawcami ze strony Centrum:

 

Małgorzata Mikołajczyk

tel. +48 572 934 820

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jolanta Łaźniak

tel. +48 515 938 715

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pin It

Istnieje pięć podstawowych cech odpornego przywództwa, które wyróżniają skutecznych liderów w obliczu epidemii SARS-CoV-2. Oto działania, dzięki którym mogą ograniczyć negatywne skutki kryzysu i zagwarantować, że firma czy organizacja wróci do normalnego funkcjonowania.

Szczegóły poznasz w materiale ---->>> link do artykułu

Pin It

Odporność na kryzys w kontekście kierowania firmą - to umiejętność zmiany kierunku działania, przezwyciężenia niepewności i aktywnego budowania zaufania. W ten sposób krok po kroku można pewnie wejść w przyszłość po pandemii.

Dowiedz się więcej ---->>> link do artykułu

Pin It

W niepewnej sytuacji, spowodowanej chorobą Covid‑19, wiele firm i uczelni poprosiło swoich pracowników o pracę zdalną. Choć coraz więcej ludzi w pewnym zakresie już wykonuje pracę z domu, nowe zasady sprawiły, że wielu pracowników po raz pierwszy pracuje poza biurem z dala od siebie.

Dowiedz się jak wspomóc pracownika w tym procesie ---->>> link do artykułu

Pin It

Wielu przedsiębiorców nie jest pewnych jutra, boją się tego, co przyniosą kolejne dni. Wszyscy jesteśmy świadkami przeogromnych zmian, jakie zachodzą nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach. Obecna sytuacja jest też szansą na rozwój biznesu, nieco wymuszoną i przyśpieszoną rewolucją technologiczną.

Sprawdź jak uniknąć lub zminimalizować straty w obecnych czasach ---->>> link do artykułu

Pin It