Znajdź nas na

Zachęcamy do zapoznania się z PRZEWODNIKIEM PRACODAWCY 2020/2021 przygotowanym przez Pracuj.pl 
W najnowszym wydaniu znajdziecie ciekawe artykuły m. in. na temat:
  • jak napisać idealne CV
  • jak zadbać o swój wizerunek w sieci
  • jak znaleźć pierwszą pracę
  • jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej

Link do publikacji ---->>> https://przewodnikpracodawcy.pl/?fbclid=IwAR1W2GDCp2n6twwr77MESztA6j4p6Sxzl1s9_ILtlIDI42JgCnEUCtI8W-g#/page/0

Pin It

Kogo będą szukali pracodawcy za 5 czy 10 lat? Czego warto się uczyć i kim warto zostać? Możecie być zaskoczeni, ale przyszłość rynku pracy opiera się również na zawodach dobrze nam znanych.

Szczegóły w artykule ---->>> https://poradnikpracownika.pl/-zawody-przyszlosci-kogo-bedzie-potrzebowal-rynek-pracy-za-kilka lat?fbclid=IwAR0NBRbLzlkSpYnnPBCNbNS7jll3RkS1r6OYzM1dkNl9D6BNoSbQukQPAGk

Pin It

Zapraszamy serdecznie do korzystania z oferty bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi, które odbywają się obecnie w pokoju wirtualnym.

Udostępniamy naszym Klientom możliwość skorzystania z rozmowy doradczej w tym trudnym dla nas czasie bez konieczności spotkania osobistego. Obecna sytuacja stawia przed wieloma osobami konieczność podjęcia decyzji w kierunku zmiany pracy, czy kwalifikacji.

Zatem zapraszamy nie tylko uczniów szkół podstawowych stojących przed wyborem dalszej drogi edukacyjno-zawodowej, ale również wszystkie te osoby, które po prostu chcą porozmawiać, doradzić się w kwestii swojej drogi zawodowej.

Spotkanie z doradcą odbywa sie dokładnie na tych samych zasadach jak dotychczas - Klient ma możliwość skorzystania z narzędzi, które wspomagają proces doradczy w formie testów oraz ma dostep do rozmowy z doradcą zawodowym w wybranej formie: konsultacja, doradztwo, job-coaching.

Pin It

Kochani,

Wracamy do Was ponownie z konkursem z cyklu #zostańwdomu - tym razem po raz drugi w kategorii EKSPERYMENTOWANIA.

Jako Regionalny Partner Programu KLUB MŁODEGO ODKRYWCY prowadzonego przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, razem z Partnerem z Leszna - Zespołem Szkół Technicznych CKZiU, chcemy Was zarazić doświadczaniem, eksperymentowaniem, zabawą i nauką w jednym!

Akcję swoim mecenatem objął również Wielkopolski Klaster Lotniczy.

Konkurs kierujemy do uczniów szkół podstawowych, klas I-VIII.

Pin It

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 7 i 8 do wzięcia udziału w konkursie z zakresu doradztwa zawodowego pn. PLANER KARIERY „Mam tę MOC! – mój potencjał a przyszły zawód”.

W prezentacji multimedialnej uczniowie przedstawiają swój potencjał zawodowy i mocne strony, na których w przyszłości mogą zbudować karierę zawodową. W konkursie oceniane są prace uczniów, zwane PLANERAMI KARIERY.

Zobaczcie szczegóły i regulamin >>> http://www.cwrkdiz.kalisz.pl/images/Regulamin_konkursu_PLANER_KARIERY_CWRKDIZ_Kalisz_19_10_2020.pdf 

Pin It

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstaowwych do wzięcia udziału w konkursie z zakresu doradztwa kariery pn. „Pokaż swoje mocne strony - Video CV”.

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie własnego CV w formie wideo, w którym uczestnik przedstawi w ciekawy i oryginalny sposób swoją kandydaturę  na dowolnie wybrane stanowisko pracy.

Zobaczcie szczegóły i regulamin >>> http://www.cwrkdiz.kalisz.pl/images/Regulamin_konkursu_VIDEO_CV_CWRKDIZ_Kalisz_19_10_2020.pdf

 

 

Pin It

Miło nam potwierdzić, że do interaktywnego quizu pn. "ZAWODOWY EXPRESS", który zostanie rozegrany podcas Nocy Zawodowców

2020 już w najbliższy piątek, 2 października br., od godz. 17.00, zakwalifikowało się 87 drużyn, które w terminie regulaminowym zglosiły swój udział w zabawie.

Tutaj znajdziecie krótkie ZASADY I WSKAZÓWKI dotyczące organizacji swoich drużyn podczas wydarzenia: ZAWODOW EXPRESS - zasady i wskazówki 29.09.2020

Pin It

Wielkimi krokami zbliżamy się do 3 edycji NOCY ZAWODOWCÓW 2020, która w tym roku odbywać się będzie całkowicie w sieci pod hasłem "Wielkopolska w sieci zawodów".

Wydarzenie poprowadzi youtuber Wojtek Kaczmarczyk, znany z programu DO ROBOTY (https://www.youtube.com/channel/UCF5Ug3YNz41qauWNMacdLgw).

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ JUŻ DZIŚ >>> http://bit.ly/NOC-ZAWODOWCOW-2020-rejestracja

REGULAMIN WYDARZENIA >>> Regulamin_wydarzenia_NOC_ZAWODOWCOW_2020_-_edycja_30.pdf

PROGRAM WYDARZENIA >>> https://noczawodowcow.pl/subregion_kalisz/ 

Pin It

Minister Edukacji Narodowej ustalił kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021.

Wytyczne znajdą Państwo pod linkiem ---->>> https://www.gov.pl/web/edukacja/podstawowe-kierunki-realizacji-polityki-oswiatowej-panstwa-w-roku-szkolnym-20202021

Pin It

Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej i lubisz wykonywać różne doświadczenia i eksperymenty, a jednocześnie bawi Cię nagrywanie filmów – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych z Kalisza oraz powiatów ostrowskiego, ostrzeszowskiego, pleszewskiego, jarocińskiego kępińskiego i krotoszyńskiego do udziału w konkursie „#Zostanwdomu – eksperymentuj!”.

Pin It