Informujemy, że w związku z sytuacją kryzysową związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa,

BIURO CWRKDiZ w Kaliszu jest tymczasowo nieczynne dla interesantów.

 

Prosimy o kontakt:

telefoniczny - 62 742 44 58

mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bądź poprzez nasz profil na Facebooku

 

Jednocześnie informujemy, że odwołane zostają zaplanowane na MARZEC 2020 r.:

  • WSZELKIE AKTYWNOŚCI CENTRUM: WARSZTATY, SZKOLENIA, KONFERENCJE, EVENTY,
  • KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z DORADCAMI ZAWODOWYMI.

O nowych terminach będziemy informować w późniejszym czasie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Pin It

 

Projekt pod nazwą „Zawody techniczne – trafny wybór” (numer wniosku: RPWP.08.03.01-30-0032/18) realizowany jest przez Diecezję Kaliską / Zespół Szkół Technicznych w partnerstwie z  Województwem Wielkopolskim / Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

Przyczyny przystąpienia do projektu.

Niedostateczne dopasowanie kwalifikacji, kompetencji i umiejętności  absolwentów szkół o profilu zawodowym do aktualnych potrzeb i wymagań pracodawców, duże dysproporcje w dostępności do dobrej jakości edukacji zawodowej – szczególnie uczniów wywodzących się z terenów wiejskich , zróżnicowany poziom nauczania w zawodach deficytowych, brak specjalistycznego wyposażenia   pracowni zawodowych szkół a także  ograniczenia  materialne uczniów  to jedne z głównych problemów mających negatywny wpływ na rynek pracy w regionie. Poprzez realizację projektu wyposażymy absolwentów szkoły - przyszłych pracowników w niezbędnie kwalifikacje, kompetencje i umiejętności niezbędne w zawodach deficytowych na rynku pracy w regionie.

Okres realizacji projektu:  01.08.2019 do 31.07.2022

Pin It