Znajdź nas na

Zapraszamy do udziału w IX Ogólnopolskim Tygodniu Kariery (OTK) – akcji mającej na celu inspirowanie inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego.

W ramach akcji nasze Centrum podjęło się wsparcia i koordynacji działań jednostek edukacyjnych w południowej Wielkopolsce. Zapewniamy promocję zaangażowanych placówek oraz stworzenie kompleksowego raportu wymaganego przez SDSiZRP, w którym ujmiemy wszystkie zgłoszone działania z południowej Wielkopolski. Każda szkoła będzie mogła pochwalić się w nim własnymi działaniami. Uczestnicy otrzymają również pisemne podziękowanie i potwierdzenie czynnego udziału w projekcie.

OTK to coroczne działanie Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej (SDSiZRP), nad którym patronat objęli Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Akcja odbędzie się w dn. 16-22.10.2017 r.

Przyłączenie się do OTK to doskonała okazja do promocji szkoły i umocnienia pozytywnego wizerunku jako instytucji dbającej o kompleksowy rozwój swoich wychowanków, w tym wsparcie ich w wyborze ścieżki zawodowej. W zakres aktywności placówki podczas akcji mogą zostać włączone wszelkie przedsięwzięcia związane z poradnictwem zawodowym, ze szczególnym uwzględnieniem tegorocznego tematu przewodniego: „Ja na rynku pracy – moje talenty i moje kompetencje”. Działania mogą być skierowane zarówno do uczniów (dzieci i młodzieży), studentów, jak i osób dorosłych.

Więcej informacji o projekcie na stronie:  http://otk.sdsiz.com.pl/.

Osoba odpowiedzialna za koordynację projektu po stronie Centrum:

ADRIANA POZNAŃSKA (Doradca Zawodowy) - tel. +48 515 938 125

Zapraszamy do współpracy.

Pin It