Znajdź nas na

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Finału Akcji plastycznej "Zawód moich marzeń" organizowanej przez nasze Centrum w ramach obchodów V Wielkopolskiego Festiwalu Rzemiosła w Pleszewie.

Wszystkim ZWYCIĘZCOM oraz WYRÓŻNIONYM uczniom serdecznie GRATULUJEMY !

Zobacz listę zwycięzców i wyróżnionych >>> Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów w Akcji "ZAWÓD MOICH MARZEŃ"

KATEGORIA I – klasa 1-3

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Klasa

1

Kacper Dąbrowski

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

III

2

Gabriela Gąska

Szkoła Podstawowa w Opatowie

III

3

Jakub Kluk

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy

I

wyróżnienie

Agnieszka Forysiak

Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Słowackiego w Kaliszu

II

wyróżnienie

Artur Królak

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy

I

wyróżnienie

Maja Kubiak

Szkoła Podstawowa im. J. P. Sobieskiego w Zbiersku

I

wyróżnienie

Piotr Pośpiech

Szkoła Podstawowa w Kamieniu

I

wyróżnienie

Jan Szczepaniak

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikorzynie

II

wyróżnienie

Maria Trawińska

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

III

wyróżnienie

Wiktoria Trawińska

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

III

 

KATEGORIA II – klasa 4-6

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Klasa

1

Aleksandra Gibek

Szkoła Podstawowa w Opatowie

V

2

Lena Kołek

Szkoła Podstawowa w Opatowie

V

3

Dominika Bałasz

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Woli Książęcej

VI

wyróżnienie

Jakub Adamek

Szkoła Podstawowa w Kamieniu

IV

wyróżnienie

Leon Filipowicz

Szkoła Podstawowa w Rychnowie

V

wyróżnienie

Zuzanna Ilska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikorzynie

V

wyróżnienie

Malwina Kosińska

Szkoła Podstawowa w Opatowie

VI

wyróżnienie

Klaudia Kula

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikorzynie

V

wyróżnienie

Maria Lewandowicz

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Woli Książęcej

V

wyróżnienie

Wiktor Patalas

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

IV

 

KATEGORIA III – klasy GIMNAZJUM

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Klasa

1

Wiktoria Marszał

Gimnazjum w Kamieniu

III G.

2

Stanisław Napierała

Szkoła Podstawowa w Opatowie

VII

3

Wiktoria Pych

Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

VII

wyróżnienie

Kacper Kęsy

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

II G.

wyróżnienie

Oliwia Kościelna

Szkoła Podstawowa im. J. P. Sobieskiego w Zbiersku

III G.

wyróżnienie

Aleksandra Gniazdowska

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

II G.

wyróżnienie

Aleksandra Pijanowska

Szkoła Podstawowa nr 17 w Kaliszu

VII

wyróżnienie Weronika Sobczak Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie II G.

wyróżnienie

Patrycja Twardowska

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

II G.

wyróżnienie

Zuzanna Walczak

Gimnazjum w Kamieniu

II G.

Pin It