Znajdź nas na

Prezentujemy Państwu listę uczniów, których prace plastyczne w ramach AKCJI "Zawód moich marzeń" zostały zakwalifikowane do Finału.

Finał Akcji odbędzie się podczas obchodów V Wielkopolskiego Festiwalu Rzemiosła w Pleszewie na terenie Zespołu Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie.

Uroczystość ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród i wyróżnień odbędzie się o g. 13.00.

Zapraszamy uczniów wraz z opiekunami do osobistego uczestniczenia w uroczystości.

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Klasa

Kategoria

1

Kacper Dąbrowski

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

III

I

2

Agnieszka Forysiak

Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Słowackiego w Kaliszu

II

I

3

Gabriela Gąska

Szkoła Podstawowa w Opatowie

III

I

4

Jakub Kluk

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy

I

I

5

Artur Królak

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy

I

I

6

Maja Kubiak

Szkoła Podstawowa im. J. P. Sobieskiego w Zbiersku

I

I

7

Piotr Pośpiech

Szkoła Podstawowa w Kamieniu

I

I

8

Jan Szczepaniak

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikorzynie

II

I

9

Maria Trawińska

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

III

I

10

Wiktoria Trawińska

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

III

I

11

Jakub Adamek

Szkoła Podstawowa w Kamieniu

IV

II

12

Dominika Bałasz

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Woli Książęcej

VI

II

13

Leon Filipowicz

Szkoła Podstawowa w Rychnowie

V

II

14

Aleksandra Gibek

Szkoła Podstawowa w Opatowie

V

II

15

Zuzanna Ilska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikorzynie

V

II

16

Lena Kołek

Szkoła Podstawowa w Opatowie

V

II

17

Malwina Kosińska

Szkoła Podstawowa w Opatowie

VI

II

18

Klaudia Kula

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikorzynie

V

II

19

Maria Lewandowicz

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyński w Woli Książęcej

V

II

20

Wiktor Patalas

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

IV

II

21

Aleksandra Gniazdowska

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

II G.

III

22

Kacper Kęsy

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

II G.

III

23

Oliwia Kościelna

Szkoła Podstawowa im. J. P. Sobieskiego w Zbiersku

III G.

III

24

Wiktoria Marszał

Gimnazjum w Kamieniu

III G.

III

25

Stanisław Napierała

Szkoła Podstawowa w Opatowie

VII

III

26

Aleksandra Pijanowska

Szkoła Podstawowa nr 17 w Kaliszu

VII

III

27

Wiktoria Pych

Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

VII

III

28

Weronika Sobczak

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie

II G.

III

29

Patrycja Twardowska

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie

II G.

III

30

Zuzanna Walczak

Gimnazjum w Kamieniu

II G.

III

Pin It