Znajdź nas na

Wczoraj przedstawiciele naszego Centrum gościli w murach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie, gdzie odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów biorących udział w projekcie pn. „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie” w ramach Programu Erasmus+.

Pin It

Zakończyliśmy realizację projektu Erasmus+ pn. "Zawodowcy Południowej Wielkopolski otwarci na standardy europejskie". Głównymi bohaterami spotkania było 50 uczniów, którzy brali udział w projekcie, ich nauczyciele, opiekunowie, koordynatorzy projektu i dyrektorzy szkół. Swoją obecnością również zaszczyciła Pani Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz dyrektorzy pozostałych jednostek organizacyjnych i edukacyjnych Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Pin It

Na zaproszenie naszego Centrum odwiedziły nas Panie: Sylwia i Sara z organizacji partnerskiej EduPlus w projekcie Erasmus+ "Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie".

Pin It

W dniu 25 października odbyło się spotkanie podsumowujące pobyt uczniów ze szkoły w Tarcach u irlandzkiego partnera Partnership International. Uczniowie z Tarc byli ostatnią grupą, która odbywała praktyki zagraniczne w ramach projektu pn. "Zawodowcy Południowej Wielkopolski otwarci na standardy europejskie".

Pin It

Uczniowie szkoły w Tarcach, którzy w ramach realizowanego projektu Erasmus+ pn. „Zawodowcy południowej Wielkopolski otwarci na standardy europejskie” wyjechali do miasta Cork w Irlandii na 4-tygodniowe praktyki poznają kulisy swoich zawodów u irlandzkich pracodawców oraz zwiedzają kraj. Obecna grupa uczniów poznaje tajniki zawodów w obszarach technik organizacji reklamy, technik logistyk oraz technik weterynarii

Pin It

W dniu 28 września trzecia grupa uczniów z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych im. J. Dziubińskiej w Tarcach wyruszyła na miesięczne praktyki w ramach projektu Erasmus+ pn. „Zawodowcy południowej Wielkopolski otwarci na standardy europejskie".

Pin It

W dniu 27 września odbyło się spotkanie podsumowujące pobyt uczniów ze szkoły w Zdunach u irlandzkiego partnera Partnership International.

Pin It

Uczniowie szkoły w Zdunach, którzy w ramach realizowanego projektu Erasmus+ pn. „Zawodowcy południowej Wielkopolski otwarci na standardy europejskie” wyjechali do miasta Cork w Irlandii na 4-tygodniowe praktyki poznają kulisy swoich zawodów u irlandzkich pracodawców oraz zwiedzają kraj.

Pin It

W pierwszych dniach pobytu w Irlandii uczniowie spotkali się z koordynatorem Programu Erasmus+ ze strony irlandzkiego partnera, który wprowadził uczniów w sprawy organizacyjne związane z ich pobytem. 

Pin It

W dniu 31 sierpnia druga grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach wyruszyła na praktyki zagraniczne do Irlandii w ramach projektu Erasmus+ pn. „Zawodowcy południowej Wielkopolski otwarci na standardy europejskie".

Pin It