Znajdź nas na

X Dzień Kariery w Kaliszu przeszedł już do historii. 
W tym roku aktywnie włączyliśmy się we współorganizację tego przedsięwzięcia reprezentując także przedsiębiorców zaangażowanych w edukację zawodową młodzieży.
5 lutego 2018 sala gimnastyczna Zespół Szkół Zawodowych im.Zesłańców Sybiru w Kaliszu po brzegi wypełniła się uczniami kaliskich gimnazjów oraz przedstawicielami szkół branżowych po to, by rozmawiać o przyszłości i dobrych wyborach ścieżki edukacyjnej. 

Podczas imprezy gościem honorowym była Marzena Wodzińska - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, która w swoim wystąpieniu wielokrotnie podkreślała kluczową rolę przedsiębiorców w procesie kształcenia zawodowego - "Kształcenie zawodowe i tworzenie klas patronackich pozwala na zapewnienie wykwalifikowanych młodych pracowników, rozwój kompetencji kluczowych uczniów i kształcenie pracowników zgodnie ze standardami przedsiębiorstwa. Dzięki temu absolwenci takich klas mają wiedzę na temat danej branży oraz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie pozwalające na pracę w zawodzie" - mówiła Pani Marszałek.
Efektem naszych działań jest m. in. przygotowywanie się do utworzenia klasy wielozawodowej we wspomnianej szkole pod patronem firmy Teknia Kalisz Sp. z o.o.

Zapraszamy do obejrzenia galerii >>> GALERIA X DZIEŃ KARIERY 

Pin It