Znajdź nas na

W związku z trwającymi pracami nad Strategią rozwoju województwa wielkopolskiego do 2030 roku (Strategią Wielkopolska 2030) oraz Regionalnym Programem Operacyjnym dla województwa wielkopolskiego na lata 2021-2027 (WRPO 2021+) Zarząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do składania propozycji projektów o strategicznym znaczeniu dla Wielkopolski.


Przygotowanie listy projektów istotnych z punktu rozwoju regionu, przewidzianych do realizacji po 2020 roku zarówno z poziomu regionalnego, jak i krajowego, ma na celu identyfikację projektów strategicznych na potrzeby opracowywanej Strategii Wielkopolska 2030 oraz rozpoczęcie prac nad przygotowaniem zestawienia projektów kluczowych WRPO 2021+. Ponadto pozwoli to władzom województwa na identyfikację potrzeb i ewentualnych zamierzeń wszelkiego rodzaju jednostek, które mogłyby być przedmiotem wsparcia w ramach dostępnych w nowej perspektywie 2021-2027 możliwości finansowania, zarówno z poziomu regionalnego, jak i krajowego. 
W związku z powyższym podmioty funkcjonujące na terenie województwa wielkopolskiego zaprasza się do zgłaszania przedsięwzięć o strategicznym znaczeniu dla Wielkopolski poprzez wypełnienie formularza umieszczonego na stronie https://wrpo.wielkopolskie.pl/ankiety/5 do 30 czerwca 2019 r.

Dodatkowe informacje:
Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
tel. 61 62 66 320, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;  
tel. 61 62 67 264, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pin It