Znajdź nas na

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele,

Możecie sobie wyobrazić szkołę, która uczy Wasze dziecko odważnego sięgania po marzenia i cele, pokazuje mu jaki jest jego potencjał, talenty, mocne strony i wskazuje drogi rozwoju? 
Szkołę, która nie ocenia Twojego dziecka po ilości punktów na teście, ale tłumaczy czym jest sukces i czym jest porażka, że problem to tak naprawdę wyzwanie do pokonania, że aby osiągnąć cel trzeba myśleć długofalowo, ale też mieć dobry plan, wsparcie innych i monitorować swoje działania.
Szkołę, która nie tylko mówi o wartościach takich jak odpowiedzialność, rzetelność, lojalność, ale też kształtuje je w Twoim dziecku. Szkołę, która tłumaczy jak zarządzać pieniędzmi – by w przyszłości Wasze dziecko znało ich wartość, ale też wiedziało na czym polega inwestowanie czy budżetowanie.

Wyobrażcie sobie szkołę, która uczy Wasze dziecko bogatego myślenia, nawiązywania współpracy i budowania dobrych relacji, świadomego podejmowania decyzji w przeładowanym reklamami świecie, szkołę która pokazuje, jaki świat nas otacza, w jakim kierunku zmierza i jak nauczyć się w nim dobrze i mądrze żyć.
Taka szkoła istnieje w Kaliszu !
W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, CWRKDiZ w Kaliszu wspólnie ze Szkołą Przedsiebiorczości dla Dzieci i Młodzieży SMART CLUB w Kaliszu, zaprasza dzieci w wieku 9-12 lat na bezpłatną pokazową lekcję przedsiębiorczości, która odbędzie się 15 listopada 2018 r. w godz. 16.30 - 18.00 w siedzibie Centrum w Kaliszu przy ul. Południowej 62 (sala szkoleniowa nr 10 w Książnicy Pedagogicznej, I piętro)

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Wystarczy się zarejestrować swoje dziecko pod linkiem: http://bit.ly/lekcja-przedsiebiorczosci-smart-club

Zapraszamy !

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu
ul. Południowa 62, 62-800 Kalisz (wjazd od ul. Kordeckiego)
tel. 62 742-44-58
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pin It